خدمات نمایشگاهی

 

نمایشگاه محل تلاقی بازدیدکنندگان وعرضه کنندگان کالا و خدمات و نقطه برخورد عرضه و تقاضا است. نمایشگاه یک موقعیت اقتصادی ویژه است که با فعالیتهای سازمان یافته و برنامه ریزی شده می توان به بهترین نحو از آن نتیجه گرفت.
موفقیت در یک نمایشگاه به عوامل زیادی بستگی دارد، اما طراحی و غرفه آرایی و نمایش مطلوب کالا و خدمات بدون شک نقشی تعیین کننده ای را در این خصوص دارا می باشد.
همانطور که یک غرفه زیبا و جالب تاثیر مثبتی در بینننده بر جای می گذارد، یک غرفه نامناسب نیز که در آن کالاها به طرز ناشیانه ای چیدمان و عرضه شده باشند اثراتی منفی در ذهن بازدید کننده بر جای می گذارد.
یکی از مهمترین وظایف این شرکت برگزاری نمایشگاههای تخصصی است و اولویت اصلی شرکت استفاده موثر از امکانات نمایشگاهها برای شرکت کنندگان و یاری رساندن آنها در تحقق اهدافشان می باشد. به منظور پاسخگویی به نیاز متقاضیان، شرکت متحدان توسعه همایشها و نمایشگاههای پرسیکا تمام توان تخصصی و علمی خود را به کار می گیرد تا غرفه داران بهترین استفاده مادی و معنوی را از نمایشگاهها ببرند. در همین راستا و به منظور تمرکز نمایی نیازهای مشارکت کنندگان در نمایشگاه و ارتباط آن ها برای تمامی امور صرفا از طریق یک مجموعه امکان ارائه خدمات غرفه سازی بصورت ساخت و ساز و اجرای سازه های نمایشگاهی را در دستور کار خود دارد.

تماس سریع
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian